About company

Basalt-AG

Компанія Basalt AG була заснована 2 червня 1888 р. у м. Кельн рейнськими власниками кар’єрів та групою голландських підприємців. Маючи більше, ніж 125-ти річну історію та 150 підприємств, Basalt AG входить до ведучих виробників будівельних матеріалів у Німеччині. Основними галузями є виробництво природного каменю та асфальту для будівельної промисловості. На 350-ти об’єктах компанії здійснюється добуток та переробка мінеральної сировини.
Головний офіс

Вирівський кар'єр

Влітку 2008 року після повного оновлення почав роботу Вирівський кар’єр як перше українське підприємство компанії Basalt AG. Була введена в експлуатацію спроектована у Німеччині автоматична технологічна лінія з виробництва високоякісного щебеню. Автоматична лінія завантаження вагонів та автомобілів, наявність власної під’їзної колії та 2 локомотивів гарантує швидкість та гнучкість обробки замовлень.
Офіс Україна

Новини

ЛАБОРАТОРНІ ВИПРОБУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ
ЛАБОРАТОРНІ ВИПРОБУВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ
З 2006-го року ТОВ Вирівський кар’єр входить до складу групи компаній Basalt AG, яка є однією за найбільших виробників будівельних матеріалів у Німеччині. Сторічний досвід та європейський підхід Basalt AG дозволили створити на території Сарненсього району Basalt AG, яка є однією за найбільших виробників будівельних матеріалів у Німеччині. Сторічний досвід та європейський підхід Basalt AG дозволили створити на території Сарненсього району Рі
АУДИТ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ОРГАНОМ СЕРТИФІКАЦІЇ
АУДИТ ЄВРОПЕЙСЬКИМ ОРГАНОМ СЕРТИФІКАЦІЇ
Сторічний досвід та європейський підхід Basalt AG дозволили створити на території Сарненсього району Рівненської області сучасне гірничодобувне підприємство, де використовуються найкращі технічні надбання галузі та панують партнерські відносини з клієнтами.
Система управління якістю WPK
Система управління якістю WPK
ТОВ Вирівський кар’єр є одним з провідних виробників щебеневої продукції на Західній Україні. З 2006-го року ТОВ Вирівський кар’єр входить до складу групи компаній Basalt AG, яка є однією за найбільших виробників будівельних матеріалів у Німеччині.