Компанія

Basalt-AG

%STR_%

Компанія Basalt AG була заснована 2 червня 1888 р. у м. Кельн рейнськими власниками кар’єрів та групою голландських підприємців.

Маючи більше, ніж 125-ти річну історію та 150 підприємств, Basalt AG входить до ведучих виробників будівельних матеріалів у Німеччині.

Основними галузями є виробництво природного каменю та асфальту для будівельної промисловості. На 350-ти об’єктах компанії здійснюється добуток та переробка мінеральної сировини.

Вирівський кар'єр

Офіс Україна

Влітку 2008 року після повного оновлення почав роботу Вирівський кар’єр як перше українське підприємство компанії Basalt AG. Була введена в експлуатацію спроектована у Німеччині автоматична технологічна лінія з виробництва високоякісного щебеню.

Автоматична лінія завантаження вагонів та автомобілів, наявність власної під’їзної колії та 2 локомотивів гарантує швидкість та гнучкість обробки замовлень.

Принципи діяльності підприємства

%STR_%

У цих «Принципах діяльності підприємства» компанія «Базальт-Акціен-Гезельшафт» письмово зафіксувала свої вимоги і принципи, які стосуються співпраці з діловими партнерами, а також з діловими партнерами компаній, в яких вона прямо або побічно володіє частками.

Принципи діяльності підприємства є невід'ємною частиною будь-якого договору з нашими діловими партнерами і обов'язкові для виконання.

Новини

23.07.2019 Продаж запчастин до спецтехніки
ТОВ "Вирівський кар'єр" здійснює реалізацію залишкових запчастин та матеріалів до спецтехніки згідно доданого переліку. За додатковою інформацією звертайтесь за тел.:(067)4095021
30.04.2019 Річний звіт про управління за 2018 рік
Зростання попиту на будівельні матеріали дало нам можливість збільшення продажів і виробництва компанії.